17629684_1828134114178433_2638479112589836286_n

Barış ÇELİK
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1998 yılında meslek hayatına başlamış olup, 2008 yılında Yeterlilik Sınavlarını üstün başarı sağlayarak tek girişte vererek Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır. Barış Çelik 01.12.2010 tarihinde Türev Uluslararası Denetim Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Ltd. Şti. firmasını kurmuştur. Sn. Çelik; İnşaat, Enerji, Petrokimya, Denizcilik, Otomotiv, Film Yapımcılık ve Yazılım alanlarında faaliyet gösteren firmaların yanı sıra, İlk 500 Sanayi kuruluşları arasında yer alan ve Bakır sektöründe faaliyet gösteren mükelleflere müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Gerek Vergi ve SGK gerekse şirketlerin Halka Açılma, Bölünme ve Birleşme konularındaki hukuk ve müşavirlik süreçlerini bizzat yürütmektedir.

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Bölümü Mali Hukuk yüksek lisans programı öğrencisi olan Çelik, tez çalışmalarına devam etmektedir.

Ülke ekonomisine Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hizmet vermekte olan Çelik, Uygulama yanında yorumlama alanında da  mükelleflerine daha iyi hizmet vermek amacıyla Hukuk Eğitimi almaktadır.

TOSYÖV İstanbul Destekleme Derneği, ŞADER gibi Sivil Toplum Kuruluşları Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Çelik halen Yüksek Ticaret üyesidir.

İngilizce bilen çelik Evli ve 2 Çocuk sahibidir.

e-mail: [email protected]


IMG_1758

Tolga YILMAZ
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1999 Yılında adım attığı meslek hayatında; Yeminli Mali Müşavirlik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde Denetim ekiplerinde yer almasının yanında KDV İade ve Raporlama Sorumlusu olarak da görev yapmıştır. 2011 Yılında mesleki yeterlilik sınavlarında sağladığı başarı ile tek sınavda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını almaya hak kazanmıştır.

2012 yılı sonunda Türev Uluslararası Denetim ve Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Ltd. Şti.’ne ortak olarak katılmıştır.

KDV İadesi ve Özel Amaçlı Rapor konularında uzman olan Yılmaz, birçok firmaya da AR-GE ve teşvikleri konularında mali danışmanlık hizmeti, proje raporu hazırlama süreçlerinde ise raporlama hizmeti vermektedir.

Mesleği ile ilgili birçok kurs, seminer ve eğitim programına katılmış olup, özellikle Lojistik, Kimya, Tekstil, Güvenlik ve Plastik sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda yerli ve yabancı ortaklı şirkete muhasebe ve mali mevzuat ile bunların uygulamalarına ilişkin mali müşavirlik ve denetim hizmeti sunmaktadır.

e-mail: to[email protected]